۱۳۹۹ يکشنبه ۹ آذر
نمودار سازمانی و مدیران
 
 

نام

 سمت تلفن ایمیل

خانم لیلا محمدخانی

مدیر صدور ضمانت نامه

88738568

Mohammadkhani@egfi.org

آقای وحید رضایی

مدیر صدور بیمه نامه کوتاه مدت

88738569

V.Rezaei@egfi.org

آقای مهدی یوسفی نژاد

مدیر صدور بیمه نامه میان و بلند مدت

88738610

Yousefinejad@egfi.org

آقای امید وکیل زاده

مدیر ریسک و همکاری های بین الملل

88733370

Vakilzadeh@egfi.org

آقای بهمن منتی

مدیر خسارت

88738648

Mennati@egfi.org

آقای مجید آقازاده

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات

88746407

Aghazadeh@egfi.org

آقای فرشید احمدی

مدیر امور مشتریان و روابط عمومی

88738524

Ahmadi@egfi.org

خانم شهره میرزایی

مدیر سرمایه گذاری و امور مجامع

88546847

Mirzaei-sh@egfi.org

آقای مهرداد پارسامنش

مدیر اطلاعات و برنامه ریزی

88738523

Parsamanesh@egfi.org

آقای ابراهیم حاجی نوروزی

مدیر حقوقی

88738522

Hajinoruzi@egfi.org

آقای حمیدرضا بیک زاده

مدیر امور مالی

88738532

Info@egfi.org

آقای محمدرضا سلیمیان

مدیر امور اداری

88738539

Salimian@egfi.org

آقای محمد حسن پیران

مسئول حراست

88738520

Piran@egfi.org

آقای حمید شریفی کیا

مشاور مدیرعامل و اداره روابط عمومی

88738531

Info@egfi.org

 
 
تاریخ به روز رسانی:
2020/05/26
تعداد بازدید:
12661
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:19
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تماس با ما
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره 5
تلفن: (6 خط) 88733370-021
فکس: 88733376-021
ایمیل: Info@egfi.org
ساعات و روزهای کاری: ساعت 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه  
اشتراک خبرنامه
اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.
logo-samandehi
کلیه حقوق نزد صندوق ضمانت صادرات ایران محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal