۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ آبان
نیازهای پژوهشی
 
 
    

اولویتهای پژوهشی صندوق ضمانت صادرات ایران همه ساله براساس نیازهای صندوق تعیین و پس از تایید مدیریت ارشد در سامانه قرار خواهد گرفت. اطلاعات مندرج، مرتباً به روز رسانی شده و شامل اولویتهایی است که هنوز قراردادی درخصوص آنان منعقد نشده است درخصوص اولویتهای پژوهشی، توجه به نکات زیر ضروری است:

1. اطلاعات مربوط، مرتبا به روز‌رسانی شده و شامل اولویتهایی است که هنوز قراردادی در خصوص آن منعقد نشده است.( درخواست پیشنهاد طرح(RFP) درخصوص هر اولویت، با کلیک بر روی آن قابل مشاهده است)

2. براساس جزء 2 بند (ه) تبصره (9) ماده واحده قانون بودجه سال 1398کل کشور از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی حمایت می‌شود.

3. براساس بند (ح) تبصره (9) ماده واحده قانون بودجه سال 1398کل کشور و آیین‌نامه اجرایی آن، هزینه‌کرد بودجه پژوهشی صرفاً در خصوص دانشگاهها، موسسات آموزش عالی و پژوهشی انجام خواهد شد که دارای ردیف بودجه ای و مجوز از شورای گسترش آموزش عالی باشند.

4. دانشجویان تحصیلات تکمیلی، دانشگاهها و موسسات واجد شرایط پژوهشی (دارای ردیف بودجه ای) که مایل به انجام پژوهش می‌باشند. می بایست طرح‌نامه مربوط به اولویت منتخب خود را با نامه رسمی و با توشیح رییس و یا معاون پژوهشی دانشکده/ موسسه و... خطاب به رییس محترم هیات مدیره و مدیرعامل صندوق (سرکارخانم بهرامی) ارسال نمایند.

دانشگاهها و موسسات پژوهشی (اشخاص حقیقی مجاز به انقعاد قرارداد نمی باشند) درصورت آمادگی جهت انجام پژوهش، می توانند باشماره تلفن 88739269 ( مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی) جهت هماهنگی در خصوص ارسال طرحنامه پیشنهادی تماس حاصل نمایند.

 

درخواست پیشنهاد طرح پژوهشی  Request For Proposal (RFP) 

عناوین پیشنهادی طرح:

       1- تدوین برنامه استراتژیک صندوق ضمانت صادرات ایران و پیوست‌های مربوطه

      2- تدوین چشم ­انداز فناوری اطلاعات و امکان ­سنجی، برنامه ­ریزی و نیازسنجی یکپارچه­ سازی نرم ­افزاری صندوق ضمانت صادرات

       3- الگوی اعتبارسنجی پروژه ­های صادرات محور

     4- مدل­سازی و ارایه الگوی پیشنهادی برای اعتبار سنجی و تعیین سقف اعتباری شرکتهای پیمانکاری داخلی و کارفرمایان خارجی پروژه های صدور خدمات فنی و مهندسی

5- تدوین الگوی اعتبارسنجی برای بانکها و خریداران خارجی به منظور به روز رسانی رویه های فعلی صندوق ضمانت صادرات در رتبه بندی ریسک اعتباری شرکتها و بانکها 

   


 

 

 
تاریخ به روز رسانی:
2020/01/22
تعداد بازدید:
5056
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تماس با ما
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره 5
تلفن: (6 خط) 88733370-021
فکس: 88733376-021
ایمیل: Info@egfi.org
ساعات و روزهای کاری: ساعت 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه  
اشتراک خبرنامه
اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.
logo-samandehi
کلیه حقوق نزد صندوق ضمانت صادرات ایران محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal