۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد
مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران: حضورزنان درعرصه های مدیریتی فرصت است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اشاره به اینکه مهمترین سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی آن مجموعه است، گفت:حضورزنان وبانوان درعرصه های مدیریتی فرصت است.

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران ، افروز بهرامی روز سه شنبه در نشستی به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با حضور بانوان شاغل در این مجموعه افزود: هرجایی که فرصتی برای حضور بانوان درعرصه های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی فراهم شده کمتر سراغ داریم که ندرخشیده باشند .

وی با اشاره به اینکه نیمی از جمعیت کشور را خانمها تشکیل می دهند، ادامه داد:بارها رییس جمهوری بر حضور حداکثری بانوان درعرصه های مدیریتی کشور تاکید داشته است ولی متاسفانه هدفگذاری حضور بانوان در عرصه مدیریتی تاکنون بطور کامل عملیاتی نشده است .

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران ، اظهارداشت: مهارتهای بانوان از آقایان بالاتر بوده و هرجایی که در عرصه مدیرتی حضور یافته اند به مراتب بطور شایسته ظاهر شده اند.

بهرامی مهارت های ارتباطی بالاتر ، کسب مدیریت مشارکتی ونه آمرانه ، تفویض اختیار و انعطاف پذیری بیشتر، خلاقیت بالاتر و توانایی و مهارت ایجاد شبکه های ارتباطی توسعه و همکاری را از ویژگیهای بانوان برشمرد و گفت: معتقدم خانم ها برای فراهم کردن موجبات رشد زیر مجموعه تلاش های زیادی دارند واز دیگر مزایای حضور بانوان در عرصه های مدیرتی سلامت در کار و کاهش فساد سیستمی است .

وی با اشاره به اینکه چالش های در سطوح بالای مدیریتی برای بانوان وجود دارد، افزود: بانوان شانس کمتری از آقایان برای ارتقاء شغلی دارند وبه همین دلیل گاها کمتر در تصمیم گیری های سازمان ها و یا کلان کشور مشارکت داده می شوند.

رییس هیات مدیره ومدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران اضافه کرد: باید به این باور برسیم که خانم ها در عرصه مدیرت و همزمان خانواده مسئولیت پذیرهستند و می توانیم با همدلی ودرکنار هم بودن بخش عمده چالش های موجود را برطرف کنیم .

در ادامه این نشست همکاران در گفت وگو با مدیرعامل صندوق مسایل و موضوعات خود را مطرح کردند.

تاریخ:
1397/12/07
تعداد بازدید:
117
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تماس با ما
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره 5
تلفن: (6 خط) 88733370-021
فکس: 88733376-021
ایمیل: Info@egfi.org
ساعات و روزهای کاری: ساعت 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه  
اشتراک خبرنامه
اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.
logo-samandehi
کلیه حقوق نزد صندوق ضمانت صادرات ایران محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal