۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
کارگزاری صندوق ضمانت صادرات ایران در هرمزگان راه اندازی می شود.

عضو هیأت مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران گفت آمادگی داریم تا با معرفی مجموعه حقوقی از سوی سازمان صمت استان هرمزگان کارگزاری صندوق ضمانت صادرات ایران را به منظور تسهیل مسائل مرتبط با صادرکنندگان فراهم کنیم.

سید آرش شهرآیینی روز سه شنبه در جلسه حمایت و پشتیبانی از توسعه صادرات غیر نفتی که با حضور فعالان اقتصادی و مسئولان سازمان صمت استان هرمزگان برگزار شد افزود وظیفه صندوق ضمانت صادرات ایران ایجاد امنیت برای صادرات است خصوصا در شرایطی که ریسکهای ناشی از تحریم و یا شرایط خاص به وجود می آید. وی ادامه داد در شرایط امروز که در جنگ اقتصادی به سر می بریم صندوق می تواند به عنوان سپردفاعی از طریق صدور بیمه و ضمانت نامه از صادرکنندگان محافظت کند.

عضو هیأت مدیره صندوق اظهار داشت مهمترین دغدغه صادرکنندگان مطالبات آنان از خارج کشور است که صندوق می تواند در صورتیکه در سررسید آن صادرکننده به مطالبات خود نرسید آن را بیمه کند.

محمد عباسی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان هرمزگان نیز در این جلسه در سخنانی گفت هدف از تشکیل این جلسه معرفی خدمات صندوق ضمانت صادرات برای فعالان اقتصادی استان است. وی با اشاره به اینکه رشد قابل توجهی از حضور فعالان اقتصادی برای همکاری با صندوق ضمانت را تاکنون نداشته ایم افزود امیدواریم در آینده نزدیک کارگزاری جهت همکاری فیمابین فعالان اقتصادی و صندوق معرفی شود.

معاون سازمان صمت استان هرمزگان اظهار داشت در سال جاری هدف گذاری ده میلیارد دلاری در زمینه صادرات در استان را داشتیم که این رقم با 136% رشد به 14 میلیارد و چهارصد میلیون دلار رسیده است.

در این جلسه فعالان اقتصادی مسائل و مشکلات خود را با عضو هیأت مدیره صندوق ضمانت صادرات ایران مطرح و توضیحات لازم در این زمینه ارائه شد.

تاریخ:
1397/12/14
تعداد بازدید:
917
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تماس با ما
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره 5
تلفن: (6 خط) 88733370-021
فکس: 88733376-021
ایمیل: Info@egfi.org
ساعات و روزهای کاری: ساعت 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه  
اشتراک خبرنامه
اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.
logo-samandehi
کلیه حقوق نزد صندوق ضمانت صادرات ایران محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal