۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
مپنا نمادی از توانایی و خودباوری است

رئیس هیات مدیره ومدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران دربازدید از شرکت گروه مپنا گفت: توانمندی های این مجموعه در تولید انواع توربین ها ، تجهیزات نیروگاهی، پروژه های پتروشیمی و ورود به حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت، نمادی از توانایی و خودباوری است.

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران ، افروز بهرامی و هیات همراه در بازدید چهارساعته خود از شرکت گروه مپنا ضمن تاکید بر توانائی و توانمندی های این شرکت، اعلام کرد: صندوق ضمانت صادرات ایران ازاین مجموعه برای حضور در بازارهای رقابتی بین المللی در راستای صادرات خدمات فنی و مهندسی حمایت می کند.

وی با تشریح فعالیت ها وخدمات صندوق در راستای حمایت از صادرات، ادامه داد:صدور انواع بیمه نامه وضمانت نامه برای این مجموعه بخصوص برای حضور دربازارهای هدف صادراتی نظیر کشورهای عراق و سوریه در دستور کار قرارداده است.

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران همچنین برارائه نظرات مشورتی به این مجموعه در راستای کمک به تامین مالی طرح های صادراتی و ارائه تضمین ها وپوشش های لازم تاکید کرد واظهارداشت:در شرایط فعلی کشور صندوق نسبت به صدور انواع ضمانت نامه های مبتنی بر قرارداد با استفاده از ظرفیت آیین نامه اجرایی از خدمات فنی و مهندسی و پیمانکاران ایرانی حمایت نموده است.

عباس علی آبادی ، مدیرعامل شرکت گروه مپنا نیز در این دیدار با اشاره بر توانائی این مجموعه برای استفاده حداکثری از توان تولید داخلی بدون وابستگی به واردات خواستار توجه جدی برای تامین منابع مالی و حمایت صندوق از این شرکت شد.

وی افزود: در صورت حل مشکلات و تامین منابع مالی این مجموعه می تواند برای حضور در بازارهای بین المللی با قدرت بیشترحرکت کند ودر جهت اجرای طرح های خدمات فنی و مهندسی گام های محکمی بردارد.

تاریخ:
1398/07/14
تعداد بازدید:
498
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تماس با ما
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره 5
تلفن: (6 خط) 88733370-021
فکس: 88733376-021
ایمیل: Info@egfi.org
ساعات و روزهای کاری: ساعت 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه  
اشتراک خبرنامه
اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.
logo-samandehi
کلیه حقوق نزد صندوق ضمانت صادرات ایران محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal