۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
همکاری اتحادیه اوراسیا با صندوق ضمانت صادرات ایران

رئیس هیات مدیره ومدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: آمادگی داریم تا اطلاعات مربوط به خدمات صندوق را به همراه پیش نویس تفاهم نامه ای از طریق وزارت امور خارجه کشورمان برای همکاری و تسهیل فعالیت صادرکنندگان وتجار در حوزه های مالی و بیمه ای در اختیار اتحادیه اوراسیا قرار دهیم .

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران ، افروز بهرامی ، در دیدار با دانیل ایبرایف ، عضو هیات رئیسه شورای تجاری اتحادیه اقتصادی اوراسیا افزود: صندوق ضمانت صادرات ایران همتای اگزیم گارانت قزاقستان ویا اکسپورت این شورانس ارمنستان است .

وی ادامه داد: صندوق می تواند از طریق تفاهم نامه اعلامی با شناسایی تجار وبازرگانان دوکشور در جهت حمایت و تسهیل روابط صادرکنندگان در کشورهای ایران، اوراسیا و ثالث حرکت کند .

دانیل ایبرایف نیز در این دیدار با توجه به ظرفیت های صندوق ضمانت صادرات ایران ابزار امیدواری که همکاری های طرفیت بتواند ریسک های تجاری و سیاسی فی مابین تجار دو کشور را به حداقل برساند و در چارچوب همکاری کشورهای اتحادیه اوراسیا تفاهم نامه ای به امضاء برسد .وی با اشاره به راه اندازی صندوق توسعه ملی در کشورقزاقستان ،خواستار توسعه روابط و همکاری با صندوق و رسیدن به مکانیزم های حمایتی از تجار و صادرکنندگان شد .

تاریخ:
1398/09/27
تعداد بازدید:
594
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تماس با ما
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره 5
تلفن: (6 خط) 88733370-021
فکس: 88733376-021
ایمیل: Info@egfi.org
ساعات و روزهای کاری: ساعت 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه  
اشتراک خبرنامه
اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.
logo-samandehi
کلیه حقوق نزد صندوق ضمانت صادرات ایران محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal