۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
همکاری صندوق ضمانت صادرات ایران و بیمه های تجاری برای توسعه صادرات

تفاهم نامه همکاری صندوق ضمانت صادرات ایران و بیمه حافظ جهت تسهیل سرمایه گذاری های صادرات محور در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران افروز بهرامی مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات با اشاره به ضرورت استفاده این صندوق از ظرفیت صنعت بیمه برای افزایش ظرفیت ریسک پذیری و متعاقباً توسعه صادرات، راهبرد جدید این نهاد حمایتی را تشکیل کنسرسیوم های بیمه ای برای مدیریت ریسک های کلان صادراتی عنوان نمود.

وی با اشاره به اینکه صنعت بیمه در گذشته کمتر علاقه مند به ورود به عرصه پوشش ریسک های اعتباری بوده از آمادگی این صندوق برای ابزار سازیهای بیمه ای جدید برای تسهیل و ایجاد امنیت صادراتی کشور با کمک شرکتهای بیمه تجاری خبر داد.

افروز بهرامی: بیمه های اعتباری داخلی را یک حلقه مفقوده صنعت بیمه معرفی نمود و عنوان کرد تجربه و تخصص صندوق در زمینه بیمه های اعتباری در اختیار شرکت های بیمه تجاری قرار خواهد گرفت.

محمود دودانگه رئیس هیات مدیره بیمه حافظ نیز هدف از عقد تفاهم نامه همکاری با این صندوق حمایتی را طراحی بسته های یکپارچه بیمه ای برای صادرات عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد کشور در آینده نزدیک شاهد اثرات مثبت این تفاهم باشد.

تاریخ:
1398/11/05
تعداد بازدید:
641
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تماس با ما
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره 5
تلفن: (6 خط) 88733370-021
فکس: 88733376-021
ایمیل: Info@egfi.org
ساعات و روزهای کاری: ساعت 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه  
اشتراک خبرنامه
اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.
logo-samandehi
کلیه حقوق نزد صندوق ضمانت صادرات ایران محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal