۱۳۹۹ جمعه ۲ آبان
احراز رتبه اول در بین کشورهای اسلامی طی 2 سال پیاپی

صندوق ضمانت صادرات ایران طی 2 سال پیاپی در بین کشورهای اسلامی و منطقه در پوشش خدمات حمایتی حوزه صادرات رتبه یک را کسب نمود .

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران در سال جاری ضریب نفوذ خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران به دلیل توسعه فعالیت ها و متنوع سازی محصولات با رشد چشمگیری معادل استاندارد های کشورهای توسعه یافته گردید و از این حیث بین کشورهای اسلامی و منطقه رتبه اول را کسب نمود .

لازم به توضیح است این صندوق در سال 98 نیز به دلیل رشد 200 درصدی عملکرد در بین کشورهای اتحادیه امان رتبه اول را کسب نمود که به همین خاطر برای نخستین بار کرسی ریاست هیات مدیره اتحادیه امان به عنوان یکی از بزرگترین تشکل های بیمه اعتبار صادراتی به مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران واگذار گردید.

این درحالی است که رقبای این صندوق دربین کشورهای اسلامی نظیر کشورهای ترکیه با سرمایه 2 میلیارد دلاری و عربستان با سرمایه 4 میلیارد دلاری به چشم می خورند.

در پنج ماهه اول سال 99، بالغ بر 10 میلیارد و 870 میلیون دلار صادرات غیرنفتی کشور بوده که حدود یک میلیارد و 300 میلیون دلار آن از طریق صندوق ضمانت صادرات و حمایت های آن انجام شده است.

تاریخ:
1399/07/14
تعداد بازدید:
179
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
تماس با ما
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره 5
تلفن: (6 خط) 88733370-021
فکس: 88733376-021
ایمیل: Info@egfi.org
ساعات و روزهای کاری: ساعت 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه  
اشتراک خبرنامه
اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.
logo-samandehi
کلیه حقوق نزد صندوق ضمانت صادرات ایران محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal