۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
ارائه خدمات الکترونیکی صندوق ضمانت صادرات ایران به صادرکنندگان از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند در آینده نزدیک

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران، مجید آقازاده مدیر فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی این صندوق، اظهار داشت در اجرای بند «و» تبصره «7» قانون بودجه سال 1401 کل کشور، دستگاه‌های اجرایی مکلف‌اند بر اساس ضوابطی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان امور اداری و استخدامی کشور اعلام نموده اند، پنجره واحد خدمات خود را ایجاد و راه‌اندازی کنند.

در همین راستا و در اجرای مصوبه مورخه 1401/07/11 دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات، مبنی بر تکلیف این صندوق به اتصال به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند و بهره برداری تا 30 آذر ماه سال جاری، این صندوق ضمن آماده سازی زیرساختهای مربوطه تمام تلاش خود را جهت ارائه این خدمات به صورت الکترونیکی در مهلت تعیین شده بکار خواهد گرفت.

وی افزود پنجره ملی خدمات دولت هوشمند (my.gov.ir) خدمات بسیاری، در زمینه امور اقتصادی، بهداشت و درمان، تفریح، فرهنگ، مذهب، آموزش، حمایت اجتماعی و امور عمومی را ارائه خواهد داد. این پنجره با هدف ایجاد سهولت در ارائه خدمات دولتی به شهروندان راه اندازی شده و از طریق این سامانه، شهروندان می‌توانند با یک مرتبه احراز هویت، از تمامی خدمات دولتی، بهره‌مند شوند.

تاریخ:
1401/07/25
تعداد بازدید:
360
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:3

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
تماس با ما
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم غربی، شماره 5
تلفن: (6 خط) 88733370-021
فکس: 88733376-021
ایمیل: Info@egfi.org
ساعات و روزهای کاری: ساعت 7:30 الی 15:30 روزهای شنبه الی چهارشنبه  
اشتراک خبرنامه
اطلاعات شما محرمانه خواهد ماند.
logo-samandehi
کلیه حقوق نزد صندوق ضمانت صادرات ایران محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal