صندوق ضمانت صادرات ایران
۱۴۰۰/۳/۳۱
پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، حمایت از فعالان اقتصادی، طراحی خدمات و برنامه ریزی در جهت تسهیل امور صادرکنندگان را از اولویت های این مجموعه عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران ، سید عبدالله سجادی در پیام خود آورده است: ایام الله دهه فجر 99 را در شرایطی ورق می زنیم که با وجود همه ناباوری‌ها و تلاشهایی که دشمنان با تحریم های ظالمانه وفشار اقتصادی در سطح بین‌المللی به‌عمل آوردند، انقلاب اسلامی ایران امروز پس از چهار دهه از تأثیرگذارترین رویدادهای معاصر جهان است.

البته مردم غیور این مرز و بوم آموخته اند که راه پیروزی از مسیر ایستادگی و مقاومت می گذرد بنابراین با توسل به آرمان های انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر رهنمودهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب به موفقیت، سعادت وشکوفایی خواهیم رسید.

دراین میان نقش صادرکنندگان وتجار به عنوان سربازان جنگ اقتصادی به رغم وجود ریسک های سیاسی و تجاری برکسی پوشیده نیست، از این رو صندوق ضمانت صادرات ایران به عنوان یکی از ابزارهای مدیریت و کاهش ریسک صادرات نقش و جایگاه موثری در جهت رفع دغدغه های فعالان اقتصادی ایفاء می کند.

صندوق ضمانت صادرات ایران در راستای مقابله با تحریم و پرکردن خلاء تحریم های بانکی تلاش کرده تا با مذاکره با همتایان خود در اتحادیه های بین المللی فرصت های قابل توجهی را فراهم آورد تا با استفاده از این ظرفیت بین المللی امور صادرکنندگان تسهیل گردد.

همچنین به منظور تحقق شعار جهش تولید و توسعه صادرات پوشش ریسک های صادراتی ناشی از تحریم ، نوآوری های مالی متناسب با شرایط روز صادرات، روان سازی ، تسهیل امور و کسب رضایتمندی صادرکنندگان ، تقویت ظرفیت ریسک پذیری صندوق و متناسب با شرایط امروز کشور با توجه به بیماری ویروس کرونا بسته های ویژه کاهش اثرات کرونا بر صادرات را در دستور کار خود قرار داده است.

در پایان بار دیگر ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به همکارانم در صندوق ضمانت صادرات ایران و همه فعالان اقتصادی و بازرگانان، باور داریم که با بهره مندی از تجربیات گذشته و برنامه ریزی متناسب با شرایط امروز کشورضمن حمایت از صادرکنندگان، پیشرفت، توسعه اقتصادی وشکوفایی کشور رقم خواهد خورد.

تاریخ:
1399/11/21
تعداد بازدید:
509
منبع:
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره ۵ - تلفن: (۶ خط) ۸۸۷۳۳۳۷۰-۰۲۱
Powered by DorsaPortal