صندوق ضمانت صادرات ایران
۱۴۰۱/۷/۱۱
حضور مشاور امورایثارگران وزارت صمت در صندوق ضمانت صادرات ایران

در راستای رسیدگی به مشکلات ایثارگران صندوق ضمانت صادرات ایران ، نشستی با حضور آقای ممتحن مشاور وزیر صمت در امور ایثارگران و آقای خانی مشاور مدیر عامل این صندوق وجمعی از ایثارگران این صندوق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران ، حسن ممتحن با ابراز خرسندی از این حضور و دیدار با ایثارگران ، اظهار داشت: رویکرد جدید واحد ایثارگران حضور درجمع ایثارگران خانواده بزرگ وزارت صمت و پاسخگویی به سوالات وکمک به حل مشکلات در حد توان می باشد.

مشاور وزیر صمت ، خدمت به خانواده های شهدا، آزادگان ، جانبازان و ایثارگران را توفیقی عظیم و الهی دانست و افزود: افتخار میکنم که سعادت خدمتگزاری به شما ایثارگران سرافراز نصیب شد و قدردان این موهبت معنوی هستم.

ممتحن گفت: حضور ایثارگران در عرصه های اجتماعی یادآور شمیم ایثار و شهادت است. مکتب اسلام و تشیع با روحیه شهادت طلبی و ایثار در هم آمیخته و ما نباید از یاد ببریم که چه کسانی در مقاطع حساس از کیان کشور دفاع کردند.

مشاور وزیر صمت با بیان اینکه یکی از اولویت های برنامه های دفتر امور ایثارگران در سال جاری رسیدگی به مشکلات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس می باشد ابراز امیدواری کرد که از طریق پیگیری های که از فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی خواهد شد، درآینده نزدیک رزمندگان هم با هرمدت ایثارگری از امتیازات قانونی خود بهره مند گردند. وی خاطرنشان کرد: انشاالله با نگاه ویژه ای که وزیر صمت به مقوله ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند ، شاهد اجرایی شدن برنامه های پیش بینی شده برای ایثارگران عزیز باشیم.

گفتنی است در این نشست ، جمعی از نمایندگان حاضر به بیان دغدغه ها، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.


تاریخ:
1401/05/11
تعداد بازدید:
504
منبع:
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره ۵ - تلفن: (۶ خط) ۸۸۷۳۳۳۷۰-۰۲۱
Powered by DorsaPortal