صندوق ضمانت صادرات ایران
۱۴۰۰/۳/۳۱
نمودار سازمانی و مدیران
 
 

نام

 سمت تلفن ایمیل

خانم لیلا محمدخانی

مدیر صدور ضمانت نامه

88738568

Mohammadkhani@egfi.org

آقای وحید رضایی

مدیر خسارت

88738569

V.Rezaei@egfi.org

آقای مهدی یوسفی نژاد

مدیر صدور بیمه نامه میان و بلند مدت

88738610

Yousefinejad@egfi.org

آقای امید وکیل زاده

مدیر ریسک و همکاری های بین الملل

88733370

Vakilzadeh@egfi.org

آقای بهمن منتی

مدیر صدور بیمه نامه کوتاه مدت

88738648

Mennati@egfi.org

آقای سجاد سیبی

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات

88746407

Info@egfi.org

آقای فرشید احمدی

مدیر امور مشتریان و روابط عمومی

88738524

Ahmadi@egfi.org

خانم شهره میرزایی

مدیر سرمایه گذاری و امور مجامع

88546847

Mirzaei-sh@egfi.org

آقای مهرداد پارسامنش

مدیر اطلاعات و برنامه ریزی

88738523

Parsamanesh@egfi.org

آقای ابراهیم حاجی نوروزی

مدیر حقوقی

88738522

Hajinoruzi@egfi.org

آقای فرشاد بهروزی

مدیر امور مالی

88738532

Info@egfi.org

آقای علیرضا شمس

مدیر امور اداری

88738539

Info@egfi.org

آقای محمد حسن پیران

مسئول حراست

88738520

Piran@egfi.org

آقای حمید شریفی کیا

مشاور مدیرعامل و اداره روابط عمومی

88738531

Info@egfi.org

 
 
تاریخ به روز رسانی: 1400/03/11
تعداد بازدید: 15387
تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان شانزدهم، شماره ۵ - تلفن: (۶ خط) ۸۸۷۳۳۳۷۰-۰۲۱
Powered by DorsaPortal